Programy

Człowieka od zawsze fascynował kosmos. Od zawsze zastanawiał się jak on wygląda i odwrotnie - jak my wyglądamy z kosmosu. Postęp technologiczny sprawił, że już dziś możemy przynajmniej w części, podziwiać naszą Błękitną Planetę.

Program umożliwiający tworzenie dynamicznych tapet i wygaszaczy ekranu na pulpicie. Dzięki zaawansowanej technologii użytkownik ma możliwość bieżącej obserwacji różnych zakątków świata.

Innowacyjny program prezentujące trójwymiarowy model kuli ziemskiej. Jest niezastąpionym źródłem informacji. W programie dostępne są zarówno zdjęcia satelitarne, jak i lotnicze. Wielu informacji dostarcza Jane Goodall Institute, National Geographic, Discovery Networks, United Nations Environmental Program, US National Park Service.

Dzięki programowi NASA World Wind możesz obejrzeć każdy zakątek świata z bardzo bliska. To narzędzie umożliwia dotarcie do danego punktu na Ziemi i przyjrzenie się mu z perspektywy satelity. Program skonstruowany jest tak, aby zaistniała możliwość powiększania każdego miejsca.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją